1. Bóg zapłać osobom dorosły i dzieciom za uczestnictwo w roratach. Dziękujmy za skorzystanie z adwentowych rekolekcji i adwentowej spowiedzi.
 2. W dniu dzisiejszym nie będzie Mszy św. o godz. 18.00
 3. Kłobuckim Harcerzom dziękujemy za przekazanie do naszego kościoła Betlejemskiego Światełka Pokoju.
 4. Msza św. o północy zwana pasterką poprzedzona będzie jutrznią o godz. 23.30 poprowadzoną przez Pana Organistę i nasz Chór Parafialny. Na pasterkę zapraszamy parafian, gości, chórzystów i naszą parafialną orkiestrę.
 5. Szczegółowe informacje dotyczące kolędy umieszczone są w gablocie oraz na stronie internetowej, facebooku naszej parafii. Porządek kolędy może ulec zmianie. O pojazdy na kolędę prosimy 15 minut przed jej rozpoczęciem.
 6. Wraz z zaprzyjaźnionymi parafiami organizujemy ferie dla dzieci i młodzieży z naszej parafii w Karpaczu w dniach od 29 stycznia do 3 lutego 2024. Szczegóły na plakatach oraz u księdza Pawła. Zapisy do 24 grudnia.
 7. Osoby, które zapisały się na przyszłoroczną pielgrzymkę do Fatimy proszone są o dostarczenie do ks. proboszcz podpisanej umowy oraz o wpłacanie pierwszej zaliczki. Mamy jeszcze wolne miejsca. Termin zgłoszeń przesuwamy do 15 stycznia.
 8. Można nabyć kalendarz na rok 2024 z pracami nagrodzonymi w konkursie plastycznym z racji XXII Dni Długoszowskich pt. „Kłobuckie kapliczki oczami młodych Artystów”.
 9. Są jeszcze do nabycia świece Caritas w cenie 20 i 10 zł.
 10. Serdeczna prośba, by osoby które zamówiły intencje Mszy św. lub mają wyznaczone Msze św. pogrzebowe na godz. 12.00 i 18.00 w dniu 6 stycznia, skontaktowały się z kancelarią parafialną osobiście lub telefonicznie.
 11. Zachęcamy do nabycia świątecznego numeru  Tygodnika Niedziela (w cenie 12 zł) oraz kwartalnika Magazyn. Jest także do nabycia nowy numer Nowin Parafialnych, w którym przeczytamy o wydarzeniach, które odbyły się w naszej parafii w ostatnim czasie oraz o tym co przed nami.
 12. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.