1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się Okres Bożego Narodzenia a rozpoczyna się Okres Zwykły. W tradycji zachowujemy zwyczaj śpiewania kolęd do Święta Matki Bożej Gromnicznej
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. W przyszłą niedzielę – 14 stycznia – o godz. 16.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Kółek Różańcowych pw. Św. Siostry Faustyny i Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  4. Szczegółowe informacje dotyczące kolędy umieszczone są w gablocie oraz na stronie internetowej, facebooku naszej parafii. Porządek kolędy może ulec zmianie. O pojazdy na kolędę prosimy 15 minut przed jej rozpoczęciem.
  5. Przed wejściem do zakrystii dzieci pierwszokomunijne mogą odebrać materiały katechetyczne.
  6. W ramach przygotowania do Uroczystego Jubileuszu 100 rocznicy powstania naszej diecezji i w oczekiwaniu na Nawiedzenie Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej zachęcamy do wpisywania próśb i podziękowań do Księgi Zawierzenia, która znajduje się na stoliku obok Obrazu Matki Bożej Kłobuckiej.
  7. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia