1. Dziś (w niedzielę 14.01.2024) o godz. 16.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Kółek Różańcowych pw. Św. Siostry Faustyny i Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Rodziny Szkaplerznej.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji Duchowej Odnowy naszej parafii oraz miasta Kłobucka.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. Na to wydarzenie zapraszają: Burmistrz Miasta Kłobucka Pan Jerzy Zakrzewski oraz Proboszcz parafii św. Marcina w Kłobucku.
  5. Szczegółowe informacje dotyczące kolędy umieszczone są w gablocie oraz na stronie internetowej, Facebooku naszej parafii. Porządek kolędy może ulec zmianie. O pojazdy na kolędę prosimy 15 minut przed jej rozpoczęciem.
  6. Przed wejściem do zakrystii dzieci pierwszokomunijne mogą odebrać materiały katechetyczne.
  7. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.