1. W niedzielę 28 stycznia o godz. 16.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Róż Różańcowych: Św. Jana Pawła II i Matki Bożej Kłobuckiej Niepokalanej Ucieczki Grzeszników.
  2. W tym tygodniu przypadają: I. czwartek, I. piątek i I. sobota miesiąca. Chorych i starszych wiekiem odwiedzimy w piątek między godziną 9 a 14. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.
  3. W piątek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Prosimy o wyposażenie gromnic w okapniki.
  4. W tym tygodniu jest jeszcze możliwość odwiedzin duszpasterskich rodzin, które z różnych przyczyn były nieobecne. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie.
  5. Dzieci pierwszokomunijne mogą oddawać kartkę wyklejankę. W zakrystii są jeszcze do odebrania upominki za uczestnictwo w roratach.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Niedziela.
  7. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia a wypoczywającym na feriach bezpiecznego i dobrego wypoczynku.