1. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy do modlitwy i pokuty w intencji osób uzależnionych, ich rodzin oraz o trzeźwość.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej na plebanii odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  3. W Dzienniczku Św. Siostry znajdujemy takie oto słowa: W ostatnie te dwa dni karnawału poznałam wielki nawał kar i grzechów. Dał mi Pan poznać w jednym momencie grzechy całego świata w dniu tym popełnione. Zemdlałam z przerażenia i pomimo że znam całą głębię miłosierdzia Bożego, zdziwiłam się, że Bóg pozwala istnieć ludzkości. I dał mi Pan poznać, kto podtrzymuje istnienie tej ludzkości: to są dusze wybrane. Niech te słowa będą dla nas mottem i zachętą do dobrego przeżycia w duchu pokuty i umartwienia rozpoczynającego się w środę Wielkiego Postu. Msze święte z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Przypominamy, iż tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych zobowiązane są osoby, które ukończyły 14 rok życia. Natomiast osoby między 18 a 60 rokiem życia mogą tego dnia spożyć trzy posiłki, w tym jeden do syta.
  4. Nabożeństwa drogi krzyżowej w piątki o godz. 17.15 natomiast Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  5. W czwartek zapraszamy po Mszy św. wieczornej do wspólnej modlitwy w intencji Duchowej Odnowy.
  6. Dzieci pierwszokomunijne mogą odebrać przed wejściem do zakrystii materiały katechetyczne. Natomiast dzieci, które oddały kartkę wyklejankę w zakrystii mogą odebrać symboliczny upominek.
  7. Przy wyjściu z kościoła młodzież i ministranci rozprowadzają Zdrapkę wielkopostną czyli zestaw zadań, modlitw i postanowień na każdy dzień Wielkiego Postu. Zdrapka może posłużyć młodszym i starszym w dobrym wykorzystaniu każdego dnia Wielkiego Postu, a zebrane ofiary są przeznaczone na potrzeby młodzieży w naszej parafii.
  8. Dzisiaj ofiarą do puszek wspieramy działalność Ruchu Dobroczynnego Betel na rzecz osób niepełnosprawnych. Bóg zapłać.
  9. Dziękuję osobom, które pomagały księdzu Pawłowi w rozbiórce dekoracji świątecznej.
  10. W piątek – 16 lutego – zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym sanktuarium, organizowanej przez Wspólnotę Wojowników Maryi, Noc walki o błogosławieństwo dla Polski. Rozpocznie się ono o godz. 18.30 modlitwą przed Najświętszym Sakramentem a zakończy Mszą św. o godz. 21.00.
  11. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.