1. Zapraszamy na pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15 oraz na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.15.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Zapraszamy wszystkie osoby, które noszą szkaplerz karmelitański.
  3. Katechezy przed przyjęciem sakramentu bierzmowania dla klas VI we wtorek – 20 lutego o godz. 16, dla klas VII w środę 21 lutego o godz. 16.00. Katechezy odbywają się w kościele.
  4. Rozpoczynamy cykl katechez „Czwartek z wiarą” o godz. 18.30. W każdy czwartek Wielkiego Postu zapraszamy na katechezy o pięknie i fundamentach naszej wiary. Katechezy prowadzi ks. Paweł. Szczególnie zapraszamy rodziców i rodziny dzieci pierwszokomunijnych, dla których katechezy stanowią element formacji przed uroczystością I Komunii Świętej.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na działalność Ruchu Dobroczynnego Betel – 3.099 zł.
  6. Jest już do nabycia nowy nr Nowin Parafialnych w którym przeczytamy o wydarzeniach, które miały miejsce w naszej parafii, o czekających nas rekolekcjach i o tym co przed nami.
  7. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.