1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15 oraz na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17.15.
2. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę o pięknie i fundamentach naszej wiary. Katechezy prowadzi ks. Paweł. Szczególnie zapraszamy rodziców i rodziny dzieci pierwszokomunijnych, dla których katechezy stanowią element formacji przed uroczystością I Komunii Świętej.
3. Odwiedziny osób chorych i starszych wiekiem w miesiącu marcu zostają przełożone z pierwszego piątku miesiąca na piątek przed rekolekcjami czyli na dzień 15 marca w godzinach od 9 do 14. Zapraszamy na nabożeństwo z okazji pierwszej soboty miesiąca – po Mszy św. o godz. 7.00
4. Na przyszłą niedzielę zapowiedziały się w naszej parafii Siostry Albertynki, które rozprowadzają ozdoby wielkanocne wykonane z wosku przez osoby z niepełnosprawnościami. Ofiary, które zbierają, przeznaczone będą na Domy Opieki prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek.
5. Przed wejściem do zakrystii dzieci pierwszokomunijne mogą odebrać materiały katechetyczne, a te, które oddały kartkę wyklejankę mają do odebrania w zakrystii symboliczną nagrodę.
6. Jest już do nabycia nowy nr Nowin Parafialnych w którym przeczytamy o wydarzeniach, które miały miejsce w naszej parafii, o czekających nas rekolekcjach i o tym co przed nami.
Są także do nabycia paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł. Jest to dzieło Caritas.
7. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Niedziela.
8. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.