1. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę o pięknie i fundamentach naszej wiary, którą poprowadzi ks. Paweł.
  2. W najbliższy piątek w godzinach od 9.00 do 14.00 odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku.
  3. W piątek Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Msze św. w sobotę o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 oraz okazja do spowiedzi św. w godz. od 6.50 do 7.30, 8.30 do 9.30 oraz po południu od godz. 17.30. W niedzielę Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w porządku niedzielnym. Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Borowik – diecezjalny duszpasterz Służby Zdrowia.
  4. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15. Już dziś zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasta w piątek przed Niedzielą Palmową – 22 marca.
  5. Informacja dla uczestników majowej pielgrzymki autokarowej do sanktuariów na Kaszubach i Pomorzu. Z dniem 24 marca upływa termin wpłaty drugiej raty należności za udział w pielgrzymce. Wpłaty przyjmuje Pan Stefan Sitkiewicz.
  6. Od poniedziałku wprowadzamy do liturgii Modlitwę do Świętego Michała Archanioła, którą będziemy odmawiać po błogosławieństwie kończącym Mszę św. w dni powszednie po Mszy św. o godz. 7.00. Natomiast od niedzieli rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Św. Józefa, którą będziemy odmawiać po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy również do włączenia się w Nowennę do Św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji Ojczyzny, zgody narodowej oraz poszanowania życia ludzkiego. Nowenna rozpoczyna się 16 marca a kończy 24 marca przed przypadającym 25 marca Dniem Świętości Życia. O tę modlitwę proszę Grupy Modlitewne w kaplicy adoracji po Mszy św. porannej.
  7. Jest do nabycia nowy nr Nowin Parafialnych w którym przeczytamy o wydarzeniach, które miały miejsce w naszej parafii, o czekających nas rekolekcjach i o tym co przed nami. Są także do nabycia paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł. Mamy jeszcze kilka ozdób wielkanocnych, które rozprowadzały siostry w minioną niedzielę. Siostry Albertynki dziękują za życzliwe przyjęcie i wsparcie – 2.800 zł. Zachęcamy do lektury
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.