1. Spotkanie Rodziny Szkaplerznej odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej.
  2. W poniedziałek w kościele odbędą się spotkania dla dzieci przygotowujących się do I komunii św.: grupa I o godz. 16.00, wszystkie dzieci o godz. 16.30 na wspólnym śpiewie, grupa II o godz. 17.00.
  3. Jutro mija termin składania prac w ramach organizowanego przez naszą parafię II Regionalnego Konkursu Plastycznego – W kłobuckim kościele jest skarbów wiele.
  4. W czwartek po mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Duchowej Odnowy Kłobucka, a o godz. 20.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Wojowników Maryi.
  5. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży.
  6. Serdecznie zapraszamy na Krajowe Forum Zelatorów Diecezjalnych Żywego Różańca, które odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. na Jasnej Górze, w Bastionie św. Barbary, w godzinach od 10.00 do 14.30. Forum zakończy się  Mszą św. o godz. 13.30 w kaplicy Matki Bożej, transmitowaną przez TV Trwam i Radio Jasna Góra. Zgłoszenia delegacji 2-3 osobowych z parafii lub dekanatu należy przesłać do 19 kwietnia br. do Moderatora Krajowego Żywego Różańca,
  7. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *