1. W związku z przypadającą dziś w Kościele Niedzielą Dobrego Pasterza Ksiądz Arcybiskup zachęca nas do modlitwy w intencji powołań poprzez odmawianie: „Pod Twoją Obronę”, każdego dnia przez okres jednego roku (na czas trwania Peregrynacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej). Każda parafia otrzymała 15 kopert z deklaracją oraz obrazkiem, który pozostanie u osoby wypraszającej łaskę powołania. Osoby deklarujące chęć podjęcia takiej modlitwy proszone są o kontakt z ks. Proboszczem.
  2. W poniedziałek będziemy gościć w Kłobucku znanego z Tik Toka ks. Sebastiana Koseckiego. O godz. 16.00 odbędzie się spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej Gminy Kłobuck przy ul. Okólnej 3, a o godz. 18.00 Msza św.
  3. We wtorek obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha – głównego Patrona Polski.
  4. W czwartek w kościele odbędą się spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. : grupa I o godz. 16.00,  grupa II o godz. 16.45.
  5. W sobotę zapraszamy na Apel Maryjny na kłobuckim rynku z okazji 10. rocznicy kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Wspólną modlitwę rozpoczniemy o godz. 21.00.
  6. Przypominamy, iż 30 kwietnia upływa termin wpłaty trzeciej raty należności za pielgrzymkę do sanktuariów na Kaszubach. Wpłaty przyjmuje Pan Stefan Sitkiewicz.
  7. W przyszłą niedzielę spodziewany jest nowy numer Nowin Parafialnych.
  8. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *