1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych o godz. 17.30, które przygotowują nas do 20 rocznicy koronacji Matki Bożej Kłobuckiej, którą będziemy świętować 20 maja na Mszy św. o godz. 18.00. Na Mszę świętą dziękczynną za dar koronacji zapraszamy dzieci, które w ubiegłym roku po raz pierwszy przystąpiły do I komunii św., ich rodziców, chrzestnych, rodzeństwo. Zapraszamy asystę oraz wszystkich parafian. Próba dla dzieci rocznicowych odbędzie się w piątek – 17 maja o godz. 16.00 w kościele.
  2. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych w tym tygodniu odbędą się w czwartek: grupa I – godz. 16.00, grupa II – godz. 16.45.
  3. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w środę – 15 maja na plebanii po Mszy św. wieczornej.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Duchowej Odnowy Kłobucka a o godz. 20.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Wojowników Maryi.
  5. W czwartek obchodzimy Święto Św. Andrzeja Boboli – patrona Polski. Ucałowanie relikwii po Mszy św. o godz. 7.00 i po Mszy św. wieczornej.
  6. Za dwa tygodnie – 26 maja na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 odbędzie się uroczystość I komunii św. Prosimy aby osoby uczęszczające na msze święte na te godziny, wybrały tego dnia inną godzinę Mszy świętej.
  7. Już za niecały miesiąc będziemy obchodzić Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach jak w minione lata.
  8. Jest do nabycia kolejny numer Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim o minionych wydarzeniach duszpasterskich, kalendarium na najbliższe dwa miesiące oraz kolejny odcinek historii Kłobucka za czasów ks. Jana Długosza. Zachęcamy także do lektury Tygodnika Niedziela.
  9. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *