1. Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Wszystkie dzieci zapraszamy do uczestnictwa w Białym Tygodniu. Dzieci każdego dnia (oprócz środy i czwartku) przychodzą na nabożeństwo na godz. 17.30 a po nim uczestniczą w Mszy św. W środę dzieci uczestniczą w pielgrzymce do Leśniowa, a w czwartek przychodzą na Mszę św. o godz. 10.30 a po niej uczestniczą w procesji Bożego Ciała. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do asysty.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Zapraszamy asystę, poczty sztandarowe, chór, orkiestrę, druhów strażaków z OSP Kłobuck. Zapraszamy parafian i gości. Na tę uroczystość oraz całą oktawę zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo po Mszy św. o godz.7.00.
  4. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy o godz. 17.30.
  5. Spotkanie organizacyjne dla osób, które będą uczestniczyć w pielgrzymce samolotowej do Portugalii i Hiszpanii w dniach od 5 do 12 lipca odbędzie się 8 czerwca – w sobotę o godz. 19.00 w kościele. Sugerowana jest obecność.
  6. Są jeszcze do nabycia Nowiny Parafialne.  Zachęcamy także  do lektury Tygodnika Niedziela, w którym przeczytamy obszerny artykuł o II Regionalnym Konkursie plastycznym organizowanym przez naszą parafię.
  7. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom a także naszym Mamom z okazji Dnia Matki składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *