Ogłoszenia parafialne na bieżący tydzień

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2023

  1. Dzieci pierwszokomunijne dziś i w przyszłą niedzielę oddają w zakrystii kartkę z wyklejankami.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie wszystkich Członków Róży Różańcowej Św. Jana Pawła II, na które zaprasza Zelatorka Pani Lidia Karauda. Natomiast w przyszła niedzielę o godz. 16.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Koła Różańcowego pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, na które zaprasza Zelatorka Pani Kazimiera Wierus.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się jutro (poniedziałek) na salce katechetycznej. Zapraszamy!
  4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się w tym tygodniu wg następującego porządku: klasy VI wtorek (07.02), klasy VII w środę (08.02), klasy VIII w czwartek (09.02). Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w kościele. Obecność obowiązkowa. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. biskup Antoni Długosz w sobotę 06.05.2023 o godz. 11.00
  5. W sobotę obchodzimy XXXI Dzień Chorego. W naszej modlitwie pamiętajmy o osobach chorych i niepełnosprawnych oraz tych, którzy im służą swoją pomocą. Z tej okazji w przyszła niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek. Pieniądze ofiarodawców będą przeznaczone na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych, inicjowanych przez Katolicki Ruch Dobroczynny
  6. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie w środę 15 lutego po Mszy świętej wieczornej na plebanii.
  7. W dniach od 27 grudnia do 27 stycznia odbyły się odwiedziny rodzin mieszkających na terenie naszej parafii. Odwiedziliśmy 1 618 rodzin. Była to okazja do wspólnej modlitwy, rozmowy, wsłuchania się w troski dnia codziennego, a także w uwagi dotyczące funkcjonowania naszej parafii. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wszystkie sugestie, a także za oferowaną pomoc w różnych dziedzinach. Pozostawiliśmy foldery z informacją o różnych grupach działających przy naszej parafii z zachętą do włączenia się w nie.
  8. W tym tygodniu we wtorek, środę i piątek okazja do spowiedzi świętej na 20 minut przed Mszą św. wieczorną.
  9. Ze względu na minusowe temperatury w ciągu dnia oraz przypadki pozostawienia niezamkniętych drzwi, będzie możliwość adoracji i modlitwy tylko w Kaplicy Najświętszego Sakramentu.
  10. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.

Mid Season Sale

Up to

40% off