1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych.
  2. Jutro wspomnienie Św. Cecylii – patronki śpiewu i muzyki kościelnej. Naszą modlitwą na Mszy św. o godz. 18 otaczamy Pana Organistę, chórzystów i chórzystki oraz scholistów i wyrażamy im naszą wdzięczność za upiększanie liturgii w naszym kościele. Osoby, które chciałyby zasilić nasz chór parafialny zapraszamy na próby chóru, które odbywają się w czwartki o godz. 18.30.
  3. Dzisiaj dzieci nie otrzymują nowych materiałów katechetycznych, natomiast przynoszą kartkę – wyklejankę, uzupełnioną elementami, które można było znaleźć w dotychczasowych częściach materiałów katechetycznych. Wypełnione kartki składamy do koszyczka przed zakrystią. Za  tydzień  dzieci, które oddadzą wypełnione zadania otrzymają drobny upominek.
  4. Za tydzień rozpoczynamy adwent, czas duchowego przygotowania do Bożego Narodzenia. Z tej okazji zapraszamy na koncert organowy w przyszłą niedzielę po mszy św. wieczornej w naszej świątyni.
  5. Od poniedziałku rozpoczyna się Nowenna do Św. Andrzeja Boboli w  intencji o zwycięstwo prawdy i miłości w Narodzie Polskim oraz o Boży pokój w naszej Ojczyźnie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w kaplicy adoracji.
  6. W zakrystii jest do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela. Mamy także w nowym wykonaniu obrazki z Matką Bożą Kłobucką.
  7. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej i Św. Józefa – patrona tego roku oraz dobrego zdrowia.