15 czerwca – sobota
6.30
+ Henryka Kijas – od Czesławy Głąb z rodziną
7:00 1. + Małgorzatę Sobel – od córki Moniki z rodziną
2. + Małgorzatę Sobel – od teściowej córki Moniki
18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Kłobuckiej za zmarłych:
+ Zofię Firczyk, ks. Czesława i zm. z rodz. Kuliberdów
+ Mariannę Spalik – od sąsiadów Ścieburów
+ Jerzego Kapickiego – od Zakładu Pogrzebowego „Poch”
+ Tomasza Kuberskiego – od Zakładu Pogrzebowego „Gibert”
+ Krystynę Skowron – od swatki Emilii i Doroty
+ Mariannę Kała – od Zakładu Pogrzebowego „Poch”
+ Annę Górka-Ziental – od wychowanków z Technikum Handlowego, rocznik 2006-2010
+ Marka, Bożenę, Zenona Majewskich, Leona Kurasińskiego
+ Andrzeja, Alicję, Tadeusza Grzybowskich
+ Jadwigę Kudła w 21. r. śm.
+ Tadeusza Bednarka w 10. r. śm.
+ Katarzynę Małecką z d. Paludkiewicz w 1. r. śm. – od koleżanek i kolegów z klasy L.O. w Kłobucku
+ Sabinę Młyńczyk z. domu Uzna
16 czerwca – niedziela
7:30 1. + Władysławę, Adolfa, Henryka Rurańskich, Wacławę Augustynowicz
2. + Stanisławę Pastuszka – od Katechetów
9:00 W intencji Oliwiera w 18. r. ur.
10:30 1. + Krystynę Gosławską w 11. r. śm., Jolantę Myślak z racji imienin
2. + Zygmunta, Henrykę, Wiesława Warzycha w r. śm.
12:00 Za Parafian
W intencji Romana z okazji urodzin – od mamy
18.00 1. + Irenę, Mieczysława Sroka, Halinę Nawrocką
2. + Jana Nowaka – od żony i syna
17 czerwca – poniedziałek
6:30  + Zbigniewa Bednarka – od kuzynki Jolanty z rodziną
7:00 1. + Jerzego Kapickiego – od Elżbiety i Grzegorza Kłysińskich
2. + Jerzego Kapickiego – od Adriana, Kamili Kłysińskich
18:00 1. + Teresę Nawrocką – od Derdów i Ściebura
2. + Marię Szymczyńską – od wnuków z rodzinami
18 czerwca – wtorek
6:30 + Mariannę Kocik – od Zakładu Pogrzebowego „Poch”
7:00 1. + Mariannę Spalik – od Wacława z rodziną z Glichowa
2. + Mariannę Spalik – od Moniki i Tomasza Fill z Warszawy
18:00 1. + Irenę Grygiel – od męża Józefa
2. + Lucjana Szymanka
19 czerwca – środa
6:30 + Małgorzatę Sobel – od rodziny Chyrów
7:00 1. + Zbigniewa Bednarka – od rodziny Chyrów
2. + Zbigniewa Bednarka – od wujka Juliana z rodziną
18:00 1. + Jadwigę Chwałowską – od bratowej Barbary z rodziną
2. + Annę Górka-Ziental – od rodziny Orzeł
20 czerwca – czwartek
6:30 + Piotra, Rozalię, Wiesławę Barwinek
7.00 1. + Krystynę Skowron – od chrześnicy Zofii z rodziną
2. + Lucynę, Piotra Mikosów
18:00 1. + Zofię Bęben w 4. r. śm.
2. + Edwarda w 55. r. śm., Barbarę, Artura, Łukasza
21 czerwca – piątek
6:30 + Kazimierza Janas
7.00 1. + Tomasza Kuberskiego – od Wujka Jurka z rodziną
2. + Wandę, Jana Błaszczykowskich
18:00 1. + Jerzego Kapickiego – od Marcina, Darii Kłysińskich
2. + Jerzego Kapickiego – od Justyny, Artura Dróżdż
22 czerwca – sobota
6.30
+ Marię Szymczyńską – od sąsiadów z ul. Staszica
7:00 1. + Mariannę Spalik – od Stanisławy Miarka
2. + Mariannę Spalik – od uczniów i rodziców z kl. VI B Szkoły Podstawowej w Lipniku
18:00  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Kłobuckiej za zmarłych:
+ Alfreda Pytel w 4. r. śm.
+ Zbigniewa Bednarka – od rodziny Lamchów
+ Małgorzatę Sobel – od chrześnicy Agnieszki z rodziną
+ Jerzego Kapickiego – od rodziny z Zajączek
+ Bożenę Szewczyk – od Zakładu Pogrzebowego „Gibert”
+ Marianne Kała – od chrześnicy Elżbiety z rodziną
+ Janinę Solnicę w 1. r. śm.
+ Bolesławę, Romana Gładysz, Sabinę, Edwarda Chrzan
+ Władysławę, Leona, Tadeusza, Stanisława Wilk, Weronikę Janik, Walentego Marczyka
+ Zofię w r. śm., Mariana Choryłek
23 czerwca – niedziela
7:30 1. + Stefana Zarębskiego, Zofię, Łukasza, Lucjana Doniec
2. + Janinę, Wacława Włodarskich
9:00 + Henryka Bakunowicza w 13. r. śm.
10:30 1. + Leokadię w 5. r. śm., Tadeusza w 29. r. śm. Głąb – od synów z rodzinami
2. + Ireneusza, Mariana z racji imienin, Bolesławę Imiełowskich, Piotra, Marcjannę, Katarzynę Nowak
12:00 + Jana, Henrykę, Zofię Merda
+ Jana Bronisławę Wypych, Józefa Owczarka
+ Teresę Nawrocką – od Zakładu Pogrzebowego „Poch”
+ Tomasza Kuberskiego – od kolegów firmy „DEMOSTAL”
+ Annę Górka-Ziental – od męża
+ Kazimierza Mszycę, zm. Rodziców i rodzeństwo
+ Genowefę Grabińską – od emerytowanych wychowawców z Domu Dziecka
+ Annę, Wacława, Ryszarda Kobis
+ Danutę Garus – od Leszka i Ireny Pyrzyk
+ Leszka Nowickiego – w 2. r. śm. od żony
18.00 1. + Jerzego Krucińskiego w 30. r. śm. – od żony i córek z rodzinami
2. + Henryka Kijasa – od rodziny Radomskich