1. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny Okres Bożego Narodzenia.

2. W ramach prac synodalnych na etapie parafii, w  piątek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z młodzieżą, która chciałaby się zaangażować w działalność duszpasterską w naszej parafii.

3. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych.

4. Uroczystość I komunii św. w przyszłym roku planowana jest na niedzielę 04 czerwca 2023 r.

5. W imieniu dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Władysława Sebyły
w Kłobucku, zapraszam nauczycieli i pracowników oraz nauczycieli
i pracowników emerytowanych, a także rodziców i dziadków dzieci z tej szkoły, na Jasełka, które odbędą się w naszym kościele w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej

6. Wizyta duszpasterska w tym roku nie odbędzie się  w tradycyjnej formie ze względu na trwającą pandemię. W naszej parafii tak jak w ubiegłym roku zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną modlitwę do naszej świątyni  na godzinę 17.00. Od godziny 16.40 okazja do spowiedzi św. Będzie można złożyć ofiarę na potrzeby parafii w podpisanej kopercie lub anonimowo. Rodziny, które z uzasadnionej przyczyny poproszą o kolędę indywidualną proszone są o kontakt z księdzem proboszczem.  W przyszłym tygodniu od
17 stycznia zapraszamy do wspólnej modlitwy mieszkańców ulic:

W poniedziałek 17 stycznia: ks. Staszica, Sienkiewicza, Hallera, Targowa, Kamienna;

We  wtorek 18 stycznia: Kolejowa, Hutnicza, ks. Skorupki, Wierzbowa, Klonowa, Akacjowa, Rómmla bl. 10 i 12;

W środę 19 stycznia: Kasztanowa, Jesionowa, Reja, Dębowa, Korczaka,
ks. Kordeckiego, Śląska, Słowackiego, Kopernika, Drukarska.

7. Porządek spotkań kolędowych na najbliższy tydzień zamieszczony jest
w gablocie oraz w intencjach Mszy św. na najbliższy tydzień.

8. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji spotkań kolędowych na mszach św. oraz przekazanych osobiście i na konto parafii.  Jest ich dość sporo więc proszę pozwolić, że tym razem podziękuję za nie ogólnie. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.

9. W zakrystii jest do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela.

10. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.