1. Wczoraj minęła 2 rocznica od śmierci ks. prałata Kazimierza Troczyńskiego. Pamiętajmy o modlitwie za zmarłych naszych księży proboszczów.
  2. W czwartek obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów przed okupacją niemiecką.
  3. W piątek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Jest to także Dzień Świętości Życia. W piątek rozpoczynamy  nasze rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Program rekolekcji umieszczony jest w gablotach, na stronie internetowej naszej parafii oraz w Nowinach Parafialnych.
  4. Wychodząc z kościoła członkowie naszej orkiestry zbierają datki na rzecz chorej Aleksandry Filak, parafianki i żony byłego członka orkiestry. Celem zbiorki jest pomoc w zakupie specjalistycznego samochodu. Na otrzymanych ulotkach można zapoznać się z niezwykłą historią choroby Oli. Za dar serca kwestujący składają serdeczne podziękowania.
  5. W sobotę odbyła się w naszym kościele prezentacja książki ks. prof. dra hab. Kazimierza Łataka pt. Klasztor Kłobucki – przestrzeń – ludzie – aktywność – kultura. Z przyczyn losowych mimo zaproszenia i wielkiej chęci nie był na niej obecny sam autor, za co bardzo nas przeprasza. Książkę w cenie 30 zł. oraz najnowszy nr Nowin Parafialnych w cenie 6 zł. można nabyć  w zakrystii oraz wychodząc z kościoła. Jest także do nabycie najnowszy numer Niedzieli oraz ten sprzed tygodnia (dla osób, którym brakło) z  obszernym artykułem o naszej parafii. Są także świece wielkanocne rozprowadzane przez Caritas w cenie 10 zł oraz cegiełki-koperty na wielkopostną jałmużnę. Jest to wsparcie na utrzymanie takich placówek jak: Dom Samotnej Matki i Dziecka oraz dwóch schronisk wraz z otwartą prysznicownią dla osób bezdomnych. Za dar serca składamy Bóg zapłać.
  6. Uczestników kwietniowej pielgrzymki informujemy, iż z dniem 22.03. upływa termin  uzupełnienia pełnej kwoty ceny pielgrzymki tj. 465 zł. Jednocześnie przewiduje się, że z uwagi na sytuację w Ukrainie i podwyżki cen, koszt może ale nie musi ulec zmianie. Ewentualne dopłaty będą naliczane w czasie trwania pielgrzymki. Wpłaty przyjmuje i wszelkich informacji udziela Pan Stefan Sitkiewicz.
  7. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.