1. W czwartek po mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejny Wieczór z wiarą.
  2. W piątek zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej ulicami miasta, która rozpocznie się o godz. 16.30 przy kapliczce Ogrójcowej. Następnie przejście ul. Ogrójcową, ul. ks. Jana Długosza, Rynek Jana Pawła II i zakończenie w naszej świątyni. W związku z tym kancelaria w piątek nie będzie czynna.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Klasy VI we wtorek 05.04, klasy VII w środę 06.04, klasy VIII w czwartek 07.04. Spotkania odbędą się w kościele o godz. 16.00. Spotkanie dla klas I ponadpodstawowych odbędzie się w sobotę 09.04 o godz. 9.30 w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm na każdej  Mszy św. Przed Mszą św. o godz. 10.30 odbędzie się procesja z palmami. O godz. 10.15 gromadzimy się przy kaplicy przedpogrzebowej. Po Mszy św. rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą palmę. Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.
  5. Prosimy o odnowienie i posprzątanie miejsc, gdzie znajdują się kapliczki i krzyże przydrożne.
  6. Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy do naszego sanktuarium na autorski projekt muzyczny w wykonaniu obecnej już z nami na tej Mszy św. Pani Agnieszki Fiuk oparty na tekstach ośmiu psalmów biblijnych, które w niewiarygodny sposób opowiadają wydarzenia, emocje, uczucia towarzyszące drodze, jaką autorka przeszła w swoim życiu. Koncert Ocalona – to czas wytchnienia dla zmęczonych, utrudzonych codziennością i sztucznością elektronicznego świata, niespokojnych we własnej codzienności „zagubionych i uciekających” dla młodszych i starszych. Po koncercie będzie można nabyć płyty autorstwa Pani Agnieszki. Po tej Mszy św. Pani Agnieszka wykona także jeden z utworów.
  7. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiał katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych.
  8. W zakrystii możemy nabyć Tygodnik Katolicki Niedziela oraz Nowiny Parafialne. Nie mamy już książek autorstwa ks. prof. Kazimierza Łataka o Klasztorze Kłobuckim.
  9. Nie odkładajmy spowiedzi wielkanocnej na ostatnią chwilę. Skorzystajmy z niej także w dni powszednie rano i wieczorem, by uniknąć kolejek i pośpiechu w Niedzielę Palmową.
  10. W tym tygodniu otrzymaliśmy fakturę  z kwotą 16.724 zł za dwa miesiące ogrzewania kościoła.
  11. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.