1. W czwartek obchodzimy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Na Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się w intencji księdza Pawła z okazji imienin.
  2. W piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00 przy Kapliczce Ogrójcowej.
  3. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo pierwszosobotnie. Od 1 lipca czyli od soboty Msza św. rano tylko o godz. 7.00.
  4. W okresie wakacji ze względu na urlopy księży może się zdarzyć, że okazja do spowiedzi będzie tylko na 20 minut przed Mszą św. poranną i wieczorną.
  5. Zapraszamy do udziału w 25 Ogólnopolskim Spotkaniu Rodziny Szkaplerznej, które odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej k. Krzeszowic w dniu 22 lipca. Chętni na wyjazd proszeni są o zgłaszanie swojego udziału do zakrystii lub do Pana Andrzeja Karaudy. Do tej pory zapisało się ponad 20 osób. Koszt wyjazdu, który jest uzależniony od ilości uczestników, jak również  program spotkania podamy w późniejszym terminie. Informacje będą także umieszczone w gablocie w kruchcie kościoła.
  6. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów w Pieninach. Odbędzie się ona w dniach od 14 do 16 września br. W trzecim dniu zaplanowany jest wyjazd do Sanktuariów na Słowacji. Przewidziane jest również zwiedzanie innych atrakcji turystycznych oraz niespodzianki. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 720 zł oraz 25 euro. Zapisy i wpłaty przyjmuje Stefan Sitkiewicz. Zaliczka wynosi 320 zł. Euro wpłacać należy przy ostatniej wpłacie. Zgodnie z tradycją naszych pielgrzymek, kolejność zapisu oraz wpłaty zaliczki decyduje o kolejności zajmowania miejsc w autokarze.
  7. Zachęcamy do lektury Tygodnika Niedziela. W sprzedaży jest także kwartalnik, nowe pismo Niedziela w cenie 15 zł. Od dziś jest do nabycia w cenie 7 zł nowy numer Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim m.in. wspomnienia o naszych pielgrzymkach do Grecji i Szlakiem Piastowskim i o ważniejszych wydarzeniach  w parafii.
  8. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia, a korzystającym z wakacji i urlopów dobrego i bezpiecznego wypoczynku.