1. Z okazji zakończenia roku kalendarzowego zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne o godz. 17.40
  2. W poniedziałek rozpoczynamy Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Światowy Dzień Pokoju – Msze św. w porządku niedzielnym.
  3. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Tego dnia odbędzie się 8. Kłobucki Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00 w naszym kościele. O godz. 13.10 uformowanie Orszaku i przejście ulicami Kłobucka. O godz. 13.45 rozpocznie się na Rynku Św. Jana Pawła II koncert kolęd w wykonaniu dzieci ze szkół i przedszkoli.
  4. Szczegółowe informacje dotyczące kolędy umieszczone są w gablocie oraz na stronie internetowej, facebooku naszej parafii. Porządek kolędy może ulec zmianie. O pojazdy na kolędę prosimy 15 minut przed jej rozpoczęciem.
  5. Ze względu na wizytę duszpasterską odwiedziny chorych i osób starszych wiekiem odbędą się w lutym. W sobotę nie będzie po Mszy św. porannej nabożeństwa I soboty miesiąca.
  6. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w II poniedziałek stycznia.
  7. Przed wejściem do zakrystii dzieci pierwszokomunijne mogą odebrać materiały katechetyczne. Dzieci, które uczestniczyły w roratach do przyszłej niedzieli mogą oddać książeczkę z wyklejankami. Otrzymają drobny upominek.
  8. Można nabyć kalendarz na rok 2024 z pracami nagrodzonymi w konkursie plastycznym z racji XXII Dni Długoszowskich pt. „Kłobuckie kapliczki oczami młodych Artystów”.
  9. Serdeczna prośba, by osoby które zamówiły intencje Mszy św. lub mają wyznaczone Msze św. pogrzebowe na godz. 12.00 i 18.00 w dniu 6 stycznia, sprawdziły swoje intencje czy są właściwie
  10. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.