1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej.
  2. Katechezy przed sakramentem bierzmowania dla klas VI we wtorek 05.03.o godz. 16, dla klas VII w środę o godz. 16.00. Katechezy odbywają się w kościele.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę o pięknie i fundamentach naszej wiary, którą poprowadzi ks. Paweł. Jest to także pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15
  5. Dziś przypada 20 rocznica śmierci ks. biskupa Miłosława Kołodziejczyka.
  6. Przed wejściem do zakrystii dzieci pierwszokomunijne mogą odebrać materiały katechetyczne, a te, które oddały kartkę wyklejankę mają do odebrania w zakrystii symboliczną nagrodę.
  7. Jest do nabycia nowy nr Nowin Parafialnych w którym przeczytamy o wydarzeniach, które miały miejsce w naszej parafii, o czekających nas rekolekcjach i o tym co przed nami. Są także do nabycia paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł.. Zachęcamy do lektury
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej. Te życzenia kierujemy także do wszystkich niewiast z okazji Światowego Dnia Kobiet.