1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych o godz. 17.30, które przygotowują nas do 20 rocznicy koronacji Matki Bożej Kłobuckiej, będziemy ją świętować 20 maja na Mszy św. o godz. 18.00, oraz do peregrynacji kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej 13 grudnia br.
  2. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych odbędą się w poniedziałek: grupa I – godz. 16.00, wspólny śpiew dla wszystkich dzieci – 16.30, grupa II – godz. 17.00.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. Katechezy przed sakramentem bierzmowania dla klas VI we wtorek 07.05. o godz. 16.00, dla klas VII w środę o godz. 16.00. Katechezy odbywają się w kościele.
  5. Spotkanie dla młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19.00 na salce katechetycznej
  6. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w środę – 15 maja na plebanii po Mszy św. wieczornej.
  7. Uczestnikom pielgrzymki da Sanktuariów Matki Bożej na Kaszubach przypominamy, iż zbiórka w dniu jej rozpoczęcia tj. 8 maja przewidziana jest o godz. 04.45, natomiast odjazd nastąpi punktualnie o godz. 5.00. Miejscem zbiórki jest Rynek Jana Pawła II przy kościele.
  8. Już za niecały miesiąc będziemy obchodzić Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach jak w minione lata.
  9. Jest do nabycia kolejny numer Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim o minionych wydarzeniach duszpasterskich, kalendarium na najbliższe dwa miesiące oraz kolejny odcinek historii Kłobucka za czasów ks. Jana Długosza. Zachęcamy także do lektury Tygodnika Niedziela.
  10. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.
  11. Dziś niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *